Yönetim

Aslantürk ailesi olarak yaklaşık iki yıl önce eğitim sektörüne adım attık. 2015 yılında kurulan İlim Koleji ailesine dahil olduk. Çocukluğumuzdan beri ticari hayatın içinde bulunarak birçok tecrübe edindik, bu tecrübeleri gençlerimizin hayatına dokunacak tarafa yönlendirmek gerektiğine inanıyorum. Geleceğe dair ülkemizi daha ileriye taşıyacak çocuklarımızı yetiştirmek için vereceğimiz emeğin çok değerli olduğunu her fırsatta dile getirmeye çalıştım. Söylemle kalmayıp eyleme geçelim derken kendimizi sektörde bulduk.
İnanmak başarmaktır sözü her daim benim felsefeme uymuştur. Aziz ve kıymetli milletimizin refahı ve huzuru için elimizden geleni her alanda yapabilmek için mücadele etmeye gayret ediyoruz. Yaşadığımız tecrübeleri gençlerimize aktarabilirsek onların yarınlarına katkı sağlayabiliriz.
Sosyal projelerle birçok iş insanından edindiğimiz kıymetli tecrübeleri yaşamımıza koyup, iş dünyasında kullanıp değere dönüşmesine vesile olduk. Yaşam boyunca başta kıymetli ailemizden, eğitimcilerimizden, değerli büyüklerimizden edindiğimiz tecrübe, bilgi ve birikimlerimizle tüm samimiyetimizle hizmet etmeye devam edeceğiz.
Bu camiaya girmek için uzun yıllar birçok eğitimci hocalarımızla istişareler ettik, hepsinden farklı tecrübeler edindik. Eğitim zorlu ve meşakkatli bir sektör olmakla birlikte sorumluluk isteyen bir mecra olduğuna tekrar şahit olduk. Zaman ayırmadan ve bedel ödemeden başarı asla olmaz. Ahlaklı, Erdemli, liyakatli, ufuklu, özgüvenli çocuklar yetiştirmek için Rabbimin izni ile çalışacağız. Bize bu yolda inanan güvenen tüm velilerimize verdiğimiz sözü tutmak için tüm ekibimizle çalışacağız. Aslantürk Koleji olarak her bir çocuk geleceğimizdir diyerek, tüm kalbimizle inanarak hizmete devam edeceğiz.
Yönetim
Aslantürk Koleji